Vabatekst

Armas külaline! Oled jõudnud blogisse, mida pean mina, Siiri. Siin näed kolmes alamblogis nii mu uusi kui ka vanemaid tegemisi aias, käsitööalal ja kokanduses ning saad lugeda niisama uitmõtteid. Oma töid-tegemisi jäädvustasin pea kümme aastat käsitööfoorumis isetegija.net, kuid kuna sealse rikke tõttu läks kogu see ajalugu kaduma, siis oli aeg luua nii-öelda oma koht. Tore, kui leiad siit vaatamist, inspiratsiooni või ka uusi teadmisi.teisipäev, 15. november 2022

Sügis


Lihtsalt sügis - hall, kõle ja niiske, kuid siiski mõne eredama värvilaiguga elus, aias ja toimetustes.

Pidasime Clara 12ndat sünnipäeva. Ta on vapralt operatsioonist toibunud ja praeguseks on juba kena kiht karvagi haava kohale kasvanud. Nüüd naudib ta mõnusat penskarielu. Jalad on tal küll natuke nõrgavõitu ja kõrgemad trepid käivad üle jõu, kuid mööda aeda teeb ta ikka kiiremaid tiire.
Selleks hooajaks on aias toimetused peaaegu lõppenud. Üks päevalill võttis terve suve hoogu ja avas oma kauni õie alles septembris, pakkudes pikalt halli aega päikesesära ja meelitades oma südamekujulise südamikuga putukaid ligi.Ning tore oli üle pika aja jälle torti teha. See kukkus samuti välja nagu nagu päike.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar